Canlı Sokak Görünümü: Uydu Haritaları

Seyahat uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.27 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Live Maps & Navigation Apps
Gerçek zamanlı sokak görünümünü görüntüleyebileceğiniz bu uygulamada dilediğiniz yeri izleyebilirsiniz.

Canlı Sokak Görünümü: Uydu Haritaları; dilediğiniz yeri görüntülemenizi sağlayan bir uygulamadır. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bu uygulamada merak ettiğiniz yerleri görebilir, sokaklarında gezinebilirsiniz.

3D görünümü ile canlı bir şekilde görebileceğiniz yerleri 2B ve 3B haritalarla gözlemleyebilir, binaları dahi görebilirsiniz.

Bulunduğunuz noktayı 360 derece görebileceğiniz Canlı Sokak Görünümü: Uydu Haritaları uygulamasında uydu, bisiklet gibi haritaların yanı sıra trafik koşulların yer aldığı transit haritalar da bulunmaktadır.

Canlı sokak görünümü sunan bu uygulamada kamuya açık yerleri dilediğiniz şekilde dolaşabilir, gitmek istediğiniz yere anında gidebilirsiniz. 3D yerlerdeki Street View Panorama ile dünyaca ünlü yerleri bulun, doğal güzellikleri keşfe çıkın!

Müzeler, arenalar, restoranlar, üniversiteler, havaalanı veya işletmeler' Gitmek ve görmek istediğiniz her neresi ise oraya hemen ulaşabilirsiniz! Sesli navigasyon özelliğinden de faydalanabileceğiniz bu uygulamada tarihi yerlerin görünümünü canlı bir şekilde cadde mapia uygulaması ile de görüntüleyebilirsiniz.

 

Canlı Sokak Görünümü: Uydu Haritaları indir